Dlaczego Twoja organizacja potrzebuje platformy low-code! Dowiedz się z bezpłatnego e-booka.

nAxiom low-code platform

Co nowego u nas?

Bony na cyfryzację 6.2 wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji
Bony na cyfryzację 6.2 wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji

W dniu 6 września 2021 rozpoczął się nabór środków w ramach działania 6.2 POIR w zakresie realizacji projektów przyczyniających się do zwiększenia wykorzystania technologii cyfrowych.

Cyfryzacja procesów przemysłowych
Cyfryzacja procesów przemysłowych

Czwarta rewolucja przemysłowa, nazywana też Przemysłem 4.0 dotyczy nie tylko szeroko rozumianej digitalizacji procesów wytwarzania, ale również narzędzi IT wspomagających procesy wytwórcze i biznesowe w przedsiębiorstwie. Dzięki takiemu połączeniu, organizacje zyskać mogą znaczącą przewagę konkurencyjną, a klienci satysfakcję z używania oferowanych przez firmę wyrobów.

nAxiom: platforma low-code [Publikacja]
nAxiom: platforma low-code [Publikacja]

O tym, do czego służy platforma nAxiom, w jakiej technologii jest zbudowana, dlaczego nie wymaga zaangażowania programistów oraz jakie daje korzyści, przeczytacie w publikacji "nAxiom: Platforma low-code" zamieszczonej na łamach magazynu BPC Guide.

Platformy low-code: lubią to pracodawcy i użytkownicy [Publikacja]
Platformy low-code: lubią to pracodawcy i użytkownicy [Publikacja]

Jak działają platformy low-code, do kogo są skierowane oraz jakie dają możliwości? To trzy najczęściej zadawane pytania na temat platform niskokodowych jako technologii budowy aplikacji dedykowanych i cyfryzacji procesów. Odpowiedzi na nie można przeczytać w publikacji "Platformy low-code: lubią to pracodawcy i użytkownicy" zamieszczonej na łamach magazynu CRN.

Low-code ułatwia ewolucję w kierunku Przemysłu 4.0
Low-code ułatwia ewolucję w kierunku Przemysłu 4.0

Platformy low-code mają potencjał, aby stać się akceleratorem transformacji cyfrowej w przemyśle. Ich wykorzystanie ułatwia i przyspiesza wdrożenie aplikacji w zakładach produkcyjnych.

Kim są Citizen Developers?
Kim są Citizen Developers?

Dawniej, aby zostać programistą należało skończyć odpowiednie studia informatyczne lub kursy programowania. Obecnie coraz częściej tworzeniem aplikacji zajmują się osoby, które w niewielkim stopniu „znają się na komputerach”. Jest to możliwe za sprawą coraz szybciej rozwijających się platform niskokodowych, wśród których wyróżniamy platformy typu low-code i no-code.

Low-code czyli trendy w tworzeniu aplikacji
Low-code czyli trendy w tworzeniu aplikacji

Pandemia COVID-19 zmieniła sposób działania wielu firm, wymusiła zmiany w procesach biznesowych oraz zmianę trybu pracy. Wyższe wymagania rynkowe spowodowały, że przedsiębiorstwa muszą stać się bardziej konkurencyjne, uzyskiwać lepsze rezultaty w krótszym czasie i ciąć koszty. Taka presja ze strony otoczenia wpłynęła na zmianę podejścia do używanych systemów informatycznych i sposobu pracy. W konsekwencji obserwuje się znaczący wzrost zainteresowania platformami niskokodowymi (low-code).

Dynamicznie reaguj na zmieniające się potrzeby rynku
Dynamicznie reaguj na zmieniające się potrzeby rynku

W dobie pandemii dużym wyzwaniem staje się utrzymanie płynności oraz optymalizacja działań. Przedsiębiorcy, chcąc dostosować się do stawianych wymagań, wdrażają w swoich organizacjach nowe rozwiązania informatyczne. Jednym z nich jest platforma low-code służąca do budowania aplikacji biznesowych.

Elektroniczny Obieg Dokumentów
Elektroniczny Obieg Dokumentów

Dynamiczny rozwój nowych technologii oraz zmieniające się w czasie wymagania rynku wymusiły na organizacjach wprowadzenie zmian w zakresie oprogramowania informatycznego. Większość przedsiębiorstw już rozpoczęła swoją transformację cyfrową poprzez wprowadzanie nowych rozwiązań IT oraz efektywne zarządzanie procesami i danymi.

Jak szybko tworzyć aplikacje biznesowe bez kodowania?
Jak szybko tworzyć aplikacje biznesowe bez kodowania?

Chyba nie znam firmy, która na samą myśl o automatyzacji swoich procesów stwierdziłaby „Nie… To nie dla nas.” Owszem, pojawiają się obawy. Jednak są one związane z samym procesem wdrażania nowych rozwiązań, tzn. długi czas oczekiwania, wysokie koszty, ingerencja w obecne systemy, a i tak nigdy nie ma pewności co do efektu, póki nie przetestujemy wdrażanego rozwiązania. I tutaj zbawienne okazują się platformy typu low-code. To one są odpowiedzią na wszelkie obawy przed digitalizacją procesów.

Co to jest low-code?
Co to jest low-code?

Zapotrzebowanie na programistów na rynku stale rośnie, a ich ilość jest nieproporcjonalna do potrzeb w zakresie nowych technologii. Platformy klasy low-code mogą przyspieszyć optymalizację procesów biznesowych dzięki zastosowaniu mechanizmów niewymagających prac programistycznych.

Opisz nam swój problem, a my podpowiemy, jak możesz go rozwiązać.

Każde skierowane do nas pytanie traktujemy bardzo poważnie. Jeśli przedstawisz nam swoje potrzeby, na spotkaniu wspólnie zastanowimy się, jakie rozwiązania najlepiej spełnią Twoje oczekiwania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o platformie nAxiom, opowiemy i dostarczymy Ci dodatkowe materiały. A jeśli chcesz wziąć udział w webinarium powiemy, kiedy odbędzie się najbliższe spotkanie online i jakiej tematyki będzie dotyczyć.